Względy bezpieczeństwa sprzedające wycieczki wpłynąć na Euro: CK

Względy bezpieczeństwa sprzedające wycieczki w Republice Czeskiej na Euro 2016 we Francji nie wpływa z kolei ogranicza brak zainteresowania biletów na mecze reprezentacji Czech. Wynika to z obserwacji krajowych biur podróży do CTK. Francuski dziennik Libération natomiast w poniedziałek powiedział, że pierwotny cel planowanego bombowce Bruksela ataku terrorystycznego były tylko w piłce nożnej. belgijska prokuratura w niedzielę powiedział, że islamiści początkowo chciał umieścić atak Brukseli we Francji.

Według rzecznika Stowarzyszenia Biur Podróży Jana popyt na wycieczki do Euro 2016 z powodu obaw o spadku bezpieczeństwa. „Kibice są tak namotivovaná grupa ludzi, że popyt nie spada,” powiedział CTK.Według Hynka Spinara Čedok zainteresowania obecnie ograniczony niedostępność głównie bilety na mecze reprezentacji Czech. „Popyt jest ograniczony, a wyżej wymienionych powodów niż w trosce o bezpieczeństwo” powiedział.

Slan wycieczka rejestruje trochę większe zainteresowanie ze strony klientów, którzy chcą, aby zapewnić pełną wycieczkę, w tym bilety. „Niestety, obawiam się, że w tego rodzaju wymogów wkrótce osiągnie granicę naszych możliwości. Bilety Możliwości są ograniczone,” powiedział Ladislav Peška z CK Slan trasie.

Z drugiej podróży IBTravel kandydaci biurowe dotąd spełnione. „Jesteśmy rejestracji zainteresowanie, choć dość wysokie, ale spodziewaliśmy się więcej.Dzięki tak teraz jeszcze wyjazdy do wszystkich trzech meczach reprezentacji Czech w grupie oraz w przypadku procedury i następnych meczach, „ powiedział Filip Dohnálek ​​CK IBTravel.

Mistrzostwa odbędą się w dniach 10. czerwca do 10 lipca kwalifikowanej dla niego i czeskiej reprezentacji. Czesi wejdzie do turnieju w dniu 13 czerwca showdown z Hiszpanii na stadionie Toulouse dla fanów 33.000. Po że 17 czerwca będzie konkurować z Chorwacją w Saint Etienne, gdzie zmieści się na stoi prawie 42000 widzów. grupa zamknięta w dniu 21 czerwca przeciwko Turcji w Lens na stadionie o pojemności 38,223 miejsc.

Niska pojemność stadionu została również odzwierciedlenie w liczbie biletów dla czeskich fanów.Pojedynki z Hiszpanii i Turcji UEFA otrzyma około sześć tysięcy rezerwacji od czeskich kandydatów do meczu z Chorwacją, siedem tysięcy.

Na piłkarskie mecze podczas Euro, według organizatorów może sięgnąć w sumie około 2,5 mln osób, z grubsza więcej siedem milionów mógł poruszać się w strefach kibica.

Podczas bombardowań marcu na lotnisko Bruksela Zaventem i stacji metra Maalbeek zginęło 32 osób. Ataki terrorystyczne w Paryżu 13 listopada ubiegłego twierdzili 130 ofiar. Rodniki m.in. zaatakowanych w pobliżu stadionu Stade de France w Saint-Denis na przedmieściach, gdzie odbyło się towarzyski mecz piłki nożnej Francji i Niemczech.