Van Gaal pozostaje 3-5-2. Słuchać opinii innych, mówi

Manchester United jest obecnie na czwartym miejscu w Premier League, który w porównaniu do ubiegłego sezonu zauważalnego postępu. Bawialnia, jednak z Red Devils często skrzypi i zdaniem większości kibiców i ekspertów jest winien dysfunkcyjnych systemu 3-5-2, na której można trzymać menedżera Louis van Gaal. Jednak on potwierdził, że jego determinacja, by wymusić to trwa…

Van Gaal jest pod krytyki po każdym meczu, co United stracił punkty. System z trzema stoperami holenderskiego trenera jest bardzo blisko, ale w Premier League to dyspozycja nie będzie przynosić owoce.Na przełomie listopada i grudnia, podczas gdy cały Manchester, pojechaliśmy do wygrania; ostatnie sześć turniejów, ale wygrał tylko dwa.

Najbardziej negatywne reakcje Louis van Gaal słyszane podczas pierwszej połowy meczu ze względu na Queens Park Rangers, gdzie odwiedzają miłośnicy pieśni zwane na zmianę w usposobieniu do 4-4-2 , Doświadczony taktyk dał ich rady i po zmianie stron zdecydował się na United zwyciężył 2: 0THMimo to jednak, że holenderski impulsem do zmiany dogonił myślenie.

„Prawdą jest, że w diament 4-4-2, zdobyliśmy kolejne mecze, ale kiedy analizować grę, można zauważyć, że my na ławce martwiąc „ powiedział dziennikarzom Van Gaal, który w systemie čtyřobráncovém po prostu nie czują się komfortowo.

” prawie nie mogąc się ruszyć, to, ponieważ w tych meczach, nie są w równowadze. Wszystkie mecze w systemie 4-4-2, nawet przeciwko West Ham (Tormented wygrać 2:.. 1, wyd ed), to po prostu nie było w porządku on nas nie siedzieć i nie lubię, „ zaskoczony 63letý trener

Van Gaal wierzy swoich graczy System 3-5-2 ostatecznie przystosować, ale to zajmuje trochę czasu. Z każdym odehraným meczu powiedział, że zespół grać coraz lepiej. „Gracze nie są jeszcze przyzwyczajeni do stylu.Ważne jest, aby czuć się komfortowo z nim i to jest moja praca. W przeszłości mieliśmy fantastyczną serię zarobków, i myślę, że jesteśmy na właściwej ścieżce „ powiedział.

otoczenie Krytyka śmiejąc. ” Dyskusja na temat naszego systemu stają się śmieszne. Mam tylko komunikować się z graczami, oglądać je, analizować ich skuteczność i wydajność rywalami. Tylko ja i mój zespół produkcyjny odpowiednio również decydować o składzie zespołu i usposobienia „ podświetlony i wyraźnie powiedział, że w jego metod zostawić mówić.

” Słyszę i słuchać, zgłoszony przez media i innych ludzi. Oni nigdy nie byli na polu golfowym, nigdy nie zostały do ​​naszych spotkań z graczy. Mój zespół produkcyjny, ale tak, jak graczy, z którymi współpracujemy.Prowadzić menedżer i piłkarze wierzą „ zakończył Van Gaal.