Trener hokejbalista Danko symbioza z hokeistów z zadowoleniem, w środę wygrał wszystkie nasze

Bratysława. Wielu profesjonalnych hokeistów na lodzie postrzegana jako powitalny dodatkową sportu po trudnym sezonie, w pełni zastąpić łyżwy i krążek na trampki i piłkę, ale nie każdy.

Słowacja jest jednym z najbardziej udanych krajów w hokeju na świecie kulowym. Oferuje on wiele trofeów, wśród których wyróżniają się dwa światowe tytuły w kategorii męskiej.

Pierwszy w 1999 roku otrzymał o hokeju długoletni przedstawicieli zespołu Richarda Zedníka, Jozefa Stümpela i biednych Pavla Demitru, ich złoty sukces w ubiegłym roku w Kanadzie naśladowane Stanislav Petrík Róbert Marek Kassa i Słowacji.MS trzy kategorie w Ružinove

W ich ślady chcieliby opublikować utalentowanych rodaków, którzy są od wtorku do niedzieli zmagają się Ružinovské szkole Vladimira Dzurillu Mistrzostwach Świata w kategorii do 16, 18 i 20 lat.

„Hokeista mogą grać w hokeja, w przeciwnym razie nie jest to prawdą. Hokejbalista fakt nie można jeździć, ale jeśli hokeistów posłuszeństwa piłkę, mogą być w tym sporcie sukces,” wyjaśnił wzajemnej asymilacji sportu i branż pokrewnych selekcji trener od 20 lat Dusan Danko.

W skład zespołu, który ma MSJ chwali „To zrównoważone. Jesteśmy w nim 10 czysty hokejbalista i 5 hokeistów. Kolejnych 10 graczy, to te, które po upadku w fazie playoff iść grać w hokeja.Myślę, że ci gracze naprawdę pomóc „, powiedział Danko, którego podopieczni w czwartek zdeklasował Polskę. 13: 0 jako bilans dwóch zwycięstw i jeden remis im to drugie miejsce w tabeli za całkowicie Team USA Od rana do późnego wieczora

< p.> Mistrzostwa w Bratysławie działa non-stop od rana do późnego wieczora, program trzy kategorie jest bezwzględny i nie puścić dlatego, na przykład, stał się wybór do 18 lat, aby grać na pierwszych dwóch meczów w niezwykle wczesnym etapie. – już w 8.00 h

Nastolatki i wstawać wcześnie, nie pasują do siebie zbyt „Wczoraj wygraliśmy Ameryce. 3: 1, a dzisiaj nad Szwajcarii, więc to chyba nie będzie tak źle.Wczesna pobudka nie była dla mnie, rano jest trudniejsze, aby rozpocząć organizmu, ale podczas meczu zmęczenie nadchodzi, „powiedział TASR naprzód reprezentacja do lat 18 Samuel Šimko, kto z drużyny może w czwartek w końcu spać dłużej. Slager z Kanada gra do .. południa wypłaty słowaccy środę gładko wygranej

Wszystkie trzy słowacki hokej piłka reprezentacji udało się swoich spotkań środę na mistrzostwach świata młodzieży w Bratysławie To dało 20 lat bez większych problemów podbitych przez Polskę gładko 13: 0. Podvečer 18,00 czeka pojedynek z Wielkiej Brytanii. tabela Slovak Junior po drugich trzech pojedynkachpartycja z 5 punktów, ale bez utraty punktu przewagi Amerykanów.

Zespół słowacki pokonać rówieśników 18 lat w Szwajcarii, jak gładko 7: 1 i po dwa pojedynki mają jak Kanada Česko do czterech punktów. 16.00 w tym turnieju w pojedynku program z Czechami Słowaków. Szwajcarski poradzić sobie z wyborem do 16 lat, „Helvetian krzyż” pokonał 7: 0, a wraz z Kanadą dominuje tej kategorii. Wyniki – MS w młodzieżowego hokeja kulowym, Bratysława:

Słowacja – Szwajcaria 7: 0 (4: 0, 2: 0, 1: 0)

Cele 3. Fafrák (Gubo) 5. Martančík (Wacław), 10 Gajdos 12 Gubo (Olejnik), 25 Wazów (Wacław), 27 Olejnik (Janacek) 33rdCerjan (Miklas, Farkas)

Kanada – Wielka Brytania 10: 0 (5: 0, 4: 0, 1: 0)

Słowacja – Szwajcaria 7: 1 (1: 0 , 2: 1, 4: 0)

Cele 5. Bednarčík (Halama), 28 Bednarčík (K. Pospíšil, Halama), 28 sukelia (Kratochvil), 33 Halama (K. Pospíšil Bednarčík), 36 (K. Pospíšil, Halama), 39 šIMKO (chmiel), 40 sukelia (Halama)

Czeska – Wielka Brytania 21: 0 (7: 0, 5, 0, 9 0)

Kanada – USA 6: 2 (2: 2, 3: 0, 1: 0)

Słowacja – Polska 13: 0 (6: 0, 3: 0 , 4: 0)

Cele 9. Ślęzakowi (świetliki Sibik Tomečko), 10 (12), Fecunda R. Varga (Hirkala, Sibik) Paulík 12, 13. A. Lipovský (Cebo, Paulik), 14 Ďurkovič (Kundľa), 22 Mendel (Drozd), 25 Kundľa (D. Šterbák) 30 Kromka (A. Lipovský, Tarabík) 32. Slezak (Kapralčík) 39. Kromka (Cebo) 40. zawór (Tomečko) 42ndŚwietlik (Kapralčík, Hirkala)

Szwajcaria – USA 2: 9 (0: 1 do 1: 7, 1: 1)