Tajlandia – kraj, który fascynuje mnie za każdym razem coraz bardziej

Tajlandia – kraj, który fascynuje mnie za każdym razem coraz bardziej. Azja Południowo-Wschodnia – to idealne miejsce na rodzinne wakacje, i Tajlandii  – naprawdę najlepsze z najlepszych!

bb0b648356

Należy pamiętać, że w podróży do Tajlandii z dziećmi noclegi – nie to samo, że podróż samotnie.

Istnieje ogromna liczba miast, wysp i fantastycznych plaż, znajdziesz ciepłe i przyjazne nastawienie mieszkańców. Wszystko to – ogromna liczba miejsc, które można odwiedzić i uzyskać przyjemność podróżowania z rodziną.

Dostępne w rankingu 25 najlepszych hoteli na rodzinne wakacje w Tajlandii również.

Tak, 5 najlepszych miejsc dla rodzin podróżujących noclegi z dziećmi:

5 najlepszych miejsc w Tajlandii dla rodzin z dziećmi 1. Chiang Mai (Chiang Mai)

Wielkie miasto atmosferze małego miasteczka, Bangkok Chiang Mai i dostępności energii łączy malownicze wioski. Jest to doskonała baza wypadowa do zwiedzania cuda północnej Tajlandii. Jest to szczególnie nadaje się do przygód i tych, którzy lubią łączyć spacery, miejską atmosferę i doskonałe jedzenie. Działania obejmują słoniach, rafting, wakacje turystyka w pobliskie wzgórza i zwiedzanie zoo.

Najlepszy czas na wizytę Chiang Mai- od września do lutego.

Atrakcje w Chiang Mai:

– Lekcje gotowania (Chiang Mai Thai Cookery School) – Lekcje gotowania są bardzo popularne w Chiang Mai, że mogą korzystać dzieci w wieku szkolnym, jest tak zabawne – jeść to, co sami przygotowaliśmy!

– Przejażdżka Elephant (Maesa Elephant Camp) – ulubiona rozrywka dla dzieci! Podróż na słoniu przez dżunglę trwającej od 30 minut do godziny – wierzę moje doświadczenie, to jest więcej niż wystarczająco.

5 najlepszych miejsc w Tajlandii dla rodzin z dziećmi – Zoo Chiang Mai- może być pewien – spotkanie z tygrysami i żyrafy i gigantyczne pandy noclegi będzie zapamiętany przez dzieci. Specjalne nocne zwiedzanie można zobaczyć życie zwierząt nocnych.

– Night Safari Chiang Mai- nie mylić z nocnej wycieczki do zoo. To prawdziwe safari – wycieczka po parku na specjalnym autobusem, w tym tygrysy, lwy, krokodyle, nosorożce i wiele innych dzikich zwierząt.

– Kolarstwo górskie (kolarstwo górskie Chiang Mai), rejsy po rzece (Mae Ping River Cruise), Loty balonem (Balloon Adventure tajski firmą) i jazda wakacje konna (Chiang Mai jazda konna) są doskonałą okazją do zwiedzania malowniczych okolic.

– Wspinaczka (Chiang Mai Rock Climbing Adventures) jest bardzo popularny w regionie Chiang Mai i jest wielkim hitem dla dzieci powyżej 8 lat.

Hotele Rekomendumye w Chiang Mai (w zależności od kategorii cenowej):

Crowne Plaza 5 * – jeden z najlepszych hoteli w Chiang Mai. Serwisowe, personel, jedzenie, pokoje – wszystko w fantastycznym poziomie. Crowne Plaza – pięciogwiazdkowy hotel w każdym szczególe.

Rimping Village Hotel 4 * – dobre przestronne pokoje wakacje, wspaniały basen dla dzieci, świetne śniadanie i uprzejmy personel.
Tadkham Village Hotel 3 * – niedrogi hotel zaprojektowany dla otdha budżetowej, jednej z najlepszych w swojej kategorii cenowej. Świetne noclegi na spokojny, rodzinny wypoczynek.

Przeczytaj, jak znaleźć dochodowe do rezerwacji hoteli w tym artykule.