Slovan chce Réwaya, Sparta, jednak nie będzie mu pozwolić

Bratysława. Hokej Slovan Bratysława jest zainteresowana reprezentatywnej słowacki Martina Réwaya która działa na Sparta Praga. Między dwoma klubami, negocjacje.

„Warunki przybyciem negocjacyjnych. Oczywiście, umowa powstaje, gdy zgadza się z obu drużyn,” powiedział gazecie Novy Cas dyrektor generalny Slovan Bratislava Marošem Krajči. Klub podobno oferując Réwaya byłego gracza Sparta Mária Bližňáka i rekompensatę finansową. Sparta nie uwzględnia wymiany

Jest szansa, że ​​Sparta wydali utalentowany młody człowiek, ale jest minimalne. Od klubu Holešovice jest Réwaya łatwo zrezygnować.

„Slovan skontaktował się z nami, to prawda, ale z Martinem Sparta ma kontrakt na dwa lata.Ponadto, zgodnie z zasadami mocowania młodych graczy mamy zespół przedstawicieli Roku 1995 i wyższe o Revay spotyka nas i ta kwota. Ani dlaczego nie pozwolimy wszędzie. Wszystko o nim lub nie biorą pod uwagę, „powiedział kierownik gazeta Sport sportowego Sparta Patrik Martinec, przy czym w tym sezonie na postawie klubu nie będzie niczego ani lukratywną ofertę finansową zmianie. Handzuš rannych

W związku ze Słowianami zostały również wymienione wysiłki na rzecz zaangażowania Michal Handzus. Doświadczony centrum jeszcze nie rozpoczął sezonu. Off The Wanted ekstra ligę w Bańskiej Bystrzycy, ale szkoda ich przybycie na lodzie na zewnątrz.

„Obecnie nie mamy tej kwestii żadnych nowych informacji. Michael był tuż przed s intencje wskoczyć do meczów w Bańskiej Bystrzycy, boli.Podczas gdy on w ten sposób udało się marszczyć, „powiedział Sport Krajči. Wypłaty opóźniony

W klubie Bratysławie obecnie mają długów wobec graczy, którzy są opóźnienia w płatnościach. Sytuacja nie jest krytyczna według dyrektora generalnego i hokeistów wiem jak oni dostać się do finansowania.

„Gracze są absolutnymi profesjonalistami i zazwyczaj również bardzo poglądach i już doświadczeni młodzi ludzie postrzegają różne i non-hokeja szacunek. Od zespołu zarządzającego są jasno sprawę z sytuacji finansowej. Ostatnie spotkanie w tej sprawie mieliśmy w niedzielę.Mamy umowę dżentelmena, kiedy i jak ich obecne zaległe długi rozliczone „mówi Krajči.

” Kilka razy moja kabina podkreślić, że za wąsko nie tracił potrzebę poszukiwania ogólnej trudnej sytuacji finansowej. Slovan jest daleko od jedynego klubu KHL mającego problemy finansowe. Prawda jest taka, że ​​około trzydzieści procent naszego budżetu jest przywiązany do kontaktów biznesowych naszych partnerów z Federacji Rosyjskiej. Obecna sytuacja spowodowana spadkiem cen ropy naftowej, gazu ziemnego, a także sankcji Unii Europejskiej wobec Rosji w związku z sytuacją na Ukrainie jest bardzo trudne dla wielu ludzi i czuł to wszystko KHL „, powiedział Maroš Krajči dla sportu.