Short-back uruchomiła w Calgary NHL zmienia Objawy wstrząśnienia mózgu? Nie grasz!

To był szok dla niego. Ktoś z telewizji raczył że Connor McDavid muszą zostać poddane badaniom. Kiedy grał w grę! Kapitan Edmonton rywal Minnesota potknął się i uderzył brodę na lodzie. Oglądać mecze NHL obserwatorów, którzy mogą wkroczyć i pobrać odtwarzacz z gry, jeśli czują, że mogą doznali wstrząśnienia mózgu. I to jest dokładnie to, co się stało McDavid. „W…ponownie. czas. Mieliśmy grać władzy „poglądach.

Jest to strach na wróble nie tylko do NHL. Najbardziej znanym aplikacja obliczu konkurencji hokej, które wcześniej nie dbają o kontuzje i ich konsekwencje. Wielu byłych graczy jest dla nich całe życie problemów zdrowotnych, w jakimś tyranem dla nich nawet zapłacił za życia.

Dlatego gry NHL zdalnie monitorowane przez niezależnych obserwatorów, którzy skupiają się na wstrząs mózgu.Od tej pory można nawet pobrać gracza z gry. Ostateczna wyzwalacz dla tej zmiany miało miejsce w ubiegłym roku, kiedy z Calgary obrońca Dennis Wideman uderzony mocno dotknięte, wstrząsnąć kierowany na ławce, podczas kontroli krzyżowych zapukał Arbiter

WIDEO. Zobacz jak Wideman zaatakowany sędzia


Po drugiej stronie obserwator polecił zbadanie, odmówił. Dla skurczu arbitra obrony dostał znak stopu w dwudziestu meczach. Kiedy stało się jasne, że działał zkratovitě po wstrząśnienia mózgu, jego wyrok został przecięty na pół.

Connor McDavid Był to pierwszy przypadek, którego obserwatorzy wycofał się z gry, aby przejść testy. „Byłem bardzo wstrząśnięty. To normalne, że człowiek staje się w ustach i gra dalej.Najwyraźniej wiedział, jak się czuję i co czułem, więc pobrałem „trącił wschodząca gwiazda światowego hokeja. „Taka zasada bani. Mieliśmy grać zasilania, a następnie jeszcze dwukrotnie. Gdyby okazało, mecz mógłby ewoluowały inaczej „, zwrócił uwagę, że sytuacja miała miejsce przy stanie 1: 1, Oilers wreszcie spadła w godzinach nadliczbowych 1: 2

Oczywiście, procedura NHL było możliwe w tym przypadku wrażliwej niż zwykle. Badanie McDavid trwało około dwudziestu minut (przybył sześć minut czystej gry). To nic przeciwko temu, jeśli mimo wstrząs odtwarzane na czym brakuje rannych znacznie dłużej. Hushed prawda nie tylko Edmonton, ale cała liga.

NHL zdobył krytykę. Oczywiście McDavidových z drużyny i wiodących ekspertów takich jak Darren Dreger z TSN.Ale są tacy, którzy rozumieją ten proces. Obserwatorzy oglądając kontuzje i podzielić konkurencję na dwa obozy.

„To delikatna sprawa, nie tylko w hokeju, ale w każdym sporcie. Rozumiem, że gracze Edmonton i Connor może być zdenerwowany, ale jestem pewien, że ten nowy przepis wprowadzony do właściwych powodów. Nie chcesz facet jak McDavid brakowało długoterminowej „dodaje mu widok Zach Parise, atakującego Minnesota.

” Jest oczywiste, że obserwator w Toronto nie wiedział, jak to jest. Ale wiemy też, że poważne kontuzje nastąpiło po mniej niebezpiecznych skutków. I dlatego McDavid został usunięty z gry „, dodał dobitnie Ken Campbell, czołowy dziennikarz prestiżowego magazynu The Hockey News. NHL wydał ostrożną ścieżkę, która nie podoba.Ale ze względu na poważne urazy przeszłość jest konieczne.