Prawdziwa moralność, właściciel, który był tysiąc lat, nasza Rosja

Prawdziwa moralność, właściciel, który był tysiąc lat, nasza Rosja, niemal wstydliwie, jest teraz nieznacznie wnikać do literatury i kultury naszych dzieci. W informacji procesie edukacyjnym podejście to ma negatywny wpływ na badania literatury. On nie prowadzi uczniów do pełnego odczytu i bierze od niego, literatura to podejście nie jest już zaangażowany w formacji moralnej osobowości dziecka. On jest zaburzona percepcja, emocje i wyobraźnia są tłumione, zmniejszoną kreatywność, utracił zdolność ekspresji słownej. Człowiek utwardzony.

1364071616_stor-ya-drukarstva-v-Ukra_1
Przyczynia się to do wszystkich tych problemów oraz fakt, że znaczna liczba odbieranie wolności (jako stan demokracji) ludzie nie wiedzą, jak korzystać z tej wolności bez przemocy. Ten w pełni odnosi się do aktualnego stanu publikacji naukowych. Są ludzie, którzy nadużywają wolności przewidzianą przez prawo w prasie, a korzystając z braku kontroli ze strony władz edukacyjnych, rynek jest pełen podręczników nie jest po prostu niekompetentni, ale często edukacyjnie szkodliwe produkty [29]. Ze względu na zmienność rozprzestrzeniania edukacji, zasadniczo pozytywny proces, było dużo nowych, alternatywnych podręczników, zwłaszcza w naukach humanistycznych, a wiele z nich ma niską jakość ich treści wewnętrznej. Na przykład, w niektórych wersjach, według historyków, o naszej historii jest napisane przez dzikie rzeczy. Obciążające same w pseudonaukowych tylko szczególnie ohydne publikacje [33].
Podręczniki w naukach humanistycznych jest bardzo powszechne mozaika prezentacja materiału, co prowadzi do dezorientacji dziecka w przestrzeni intelektualnej [50]. I dotyczy to nie tylko pojedynczych książek, ale także całą zawartość programu szkolnego. Problem, i być może najpoważniejszym jest przeciążenie treści edukacyjnych.