Początek ubiegłego sezonu Mauro spędził na ławce rezerwowych

Początek ubiegłego sezonu Mauro spędził na ławce rezerwowych, ale gdy w zespole dojrzał do gier kryzys – w końcu dostał swoją szansę. Po strzeleniu w końcówce meczu z „Genua”, argentyńczyk stał się systematycznie pojawiać się w składzie. Poważnie o nim mówi opinia publiczna po zwycięstwie genueńczyków nad „Juventus”: „Dundee” zwyciężyła z wynikiem 2:1, a bezpośrednio z tym wspólnego, dwukrotnie pokonał . W ciągu kilku tygodni następuje nieprzyzwoity chaos „Pescara”(6:0), który stał się argentyńczyka: cztery razy wyciągał piłkę z siatki bramki po uderzeniach . W końcu, 20-letni napastnik zagrał w 30 meczach, strzelił 10 goli i oddał 4 asysty.

Mauro . Nowy do Serie A?
Mauro ma podwójne obywatelstwo: argentyńskie i włoskie. On już zdążył zagrać jak za włoską naszej grupy tydzień, tak i za . Cesare Prandelli ma nadzieję uzyskać zgodę od gracza występować w drużynie narodowej „Skuardi „, jednak piłkarz nie raz mówił, że to Argentyna jest jego domem. Być może to, co działo się w „Barcelonie” stanie się w reprezentacji, i Mauro jednak zagra razem z Messi. Ale nie patrząc na przynależność narodową i podobną pozycję na polu, nie da się porównać(jak to coraz częściej zaczęła się robić prasa) z . Mauro – napastnik zupełnie innej budowy i bardziej przydatny w roli końcówki. Według jego słów, on stara się naśladować Gabrielowi .

Potencjał ogromny i ważny składnik dla jego rozwoju w tej chwili – plac praktyka. W Interze” na pewno znajdzie się miejsce dla Mauro, więc jest szansa, że z tego młodego argentyńczyka wzrośnie gracz top-tier. Najważniejsze jest to, aby, jak to często bywa z potencjalnie silnych piłkarzy, w sprawę nie wmieszała się kontuzji.
Nasza strona internetowa uruchamia serię materiałów poświęconych nadchodzącej Angielskiej Premier League sezonu 2013/14. Nie ma żadnych wątpliwości, że ten losowanie mistrzostw Anglii będzie jednym z najbardziej intrygujących i spektakularnych w ostatnich latach, wyraźnie nie zmuszając się nudzić miłośników brytyjskich piłkarskich zmagań. Bohaterami pierwszej części będą nowicjusze „elity” „Crystal Palace”, „Hull City” i „Cardiff”, a także z zewnątrz ubiegłego sezonu, którym udało się zachować zezwolenia w „wieży” „Sunderland” i „Southampton”.

„Crystal Palace”.
Sezon 2012/13: zwycięstwo w play-off

Angielska Premier League, słowo wstępne. Część pierwsza
Drużyna z ” Park” osiem lat później wraca do elity angielskiej piłki, a wraz z nią jeden z najbardziej wstrętne przedstawicieli brytyjskiego coaching hali Ian Holloway. Nawrócony „orłów” w listopadzie ubiegłego roku, Ian stał się głównym inspiratorem i kowala sukcesu „Crystal „, który stał się okryty sławą zwycięzca play-off w . Celem na sezon u londyńczyków jest prosta – we, co było zostać w „wieży”. Nawiasem mówiąc, byłoby to bardzo trudne, ze względu na składu stołecznego klubu i opieki latem, jednego z liderów drużyny Zaha w „Manchester United”. Wilfrid był kluczowym graczem w mechanizmie , a czasami sam zbierają dla „orłów” żądany wynik. Zresztą, w posiadaniu brytyjskiego specjalisty jest wielu doświadczonych piłkarzy, rodzaje w APPLE, takich jak Kevin Phillips, Danny , , Jerome Thomas, . Ponadto, „Crystal Palace” nie żałowałem zapłacić sześć milionów funtów za napastnika „Peterborough” Dwighta gale ‚ a, który ma u siebie w Domu bardzo obiecujące wykonawcę.