Oczywiście rodzice chcą, aby dziecko ma własny pokój

Oczywiście rodzice chcą, aby dziecko ma własny pokój, w którym będzie on komfortowe, wygodne, gdzie dorastał, opracowane i zbadane. Ale nie zawsze jest to możliwe ze względu na problemy przestrzeni życiowej. Często młodzi rodzice są zmuszeni żyć z krewnych, rodziców lub dziadków, lub rwetes w małym odnushke. Oto kilka wskazówek dla tych, którzy nie mogą zidentyfikować dziecko oddzielny pokój lub kilka dzieci mieszka w jednym pokoju.
Вибір-дитячих-меблів
Kilka lat temu, to było popularne podzielić się partycje jedną sypialnią wyizolować fotelika, należy osobny, choć niewielki, ale mój pokój. Obecnie projektanci oferują różne rozwiązania tego problemu.

Po pierwsze, należy określić miejsce, w pomieszczeniu, które chcesz rozdzielić chłopca pod jego kryjówki, wizualnie oddzielić go od całej przestrzeni. Następnie, używając swojej wyobraźni, lub gotowych rozwiązań, scenografów wszystko co potrzebne do życia dziecka, tylko dlatego, że zajmuje ona niewiele miejsca, jak to możliwe, gdy ergonomię. Oznacza to, że można zrobić z drewnianych klocków – szuflad i półek niektóre ogrodzenia-domu, w którym dziecko będzie wygodne. Zamiast drzwi mogą być zasłony lub opuścić kurtynę, że nawet niewielki Malchik stanie zamknąć się ukryć przed wszystkimi, kiedy chce być sama, to jest bardzo ważne dla kształtowania psychiki dziecka.

Ten dom można zbudować nawet na suficie, gdzie dziecko będzie wspinać się po drabinie. To jest zawsze jak chłopcy, oni prezentują się persanazhami bohaterskich filmów i kreskówek. Ważne w tym decyzji o uznaniu bezpieczeństwo konstrukcji.

Pokój chłopca nawet sufit powinien zawierać niezbędne elementy – łóżko, Lampa, stół, może być składany lub przesunięty, półki na ubrania i zabawki. Jest to bardzo wygodne łączenie nastolatek pracy z łóżkiem na nim. Pozwala to zaoszczędzić miejsce w mieszkaniu, bez uszczerbku dla dziecka, bo dostaje pełny miejsce do nauki i snu.

Należy pamiętać, że pokój dziecięcy będzie odzwierciedlać jego nastrój i nastawienie do życia, bo w pierwszej chwili jest większość czasu będą prowadzone tutaj, co oznacza, że ​​musi on lubi i go nie drażnić, powinien być wygodny, przytulny, wygodny i szczęśliwy w niej ,