Materace i łóżeczka dla dzieci

Pluskwy są szkodliwe dla zdrowia. Utrzymanie materac czyste i wolne od tych pasożytów powinny być na górze priorytet. Nie chcesz iść na kompromis snu, ponieważ z tych małych, niewidocznych szkodników.

Oto niektóre z najlepszych rozwiązań Bed Bug można znaleźć na rynku:

1. Dowód Box Bed Bug Wiosna osłonowy przez Protect-A-B

Co chcesz kupić to pole pokrywę sprężyny. Posiada niezwykłą 3-stronne systemu BugLock Zipper, które mogą uniemożliwić wejście błędów. To również może zapobiec tych błędów przed ucieczką z łóżka, zapobiegając w ten sposób ich rozpraszania gdzie indziej.

Ten składa się z poliestrowej tkaniny jersey, które można łatwo wykorzystać do pokrycia skrzyniowe. Można go łatwo umyć użyciu myjki. Jedyną wadą jest to, że nie mogą być stosowane jako ochrona materaca. Jednak, zapobiega błędów z wspina się do materaca.

2. ELF Spray

Ten elf lub Eco Living Przyjazny Spray może pozbyć się błędów, roztocza, wszy i świerzb. To również skutecznie kontroluje produkcję tych pasożytów. Jest to idealne sprayu materac dla dzieci, ponieważ nie zawierają szkodliwych chemikaliów. W rzeczywistości, wiele rodzajów błędów, są odporne na chemikalia. Ale za pomocą tego ekologicznego aerozolu może skutecznie zabić te szkodniki. Jest bezpieczny w użyciu do materaca, a nawet materace używane przez dzieci.

3. BuzzEnder Bed Bug Spray

To może chronić materac z błędów i termity pyłu. Można nawet użyć tego za sofą, bagażu i dywanów. Wystarczy spryskać to wszystko na materac i będzie na bieżąco twoje łóżeczko piętrowe  wolne od błędów przez około 30 dni. Nie zawiera żadnych toksycznych substancji chemicznych i pestycydów, więc można go używać na materace dzieci „.

4. AllerZip Wodoodporna Bed Bug Dowód na suwak Pościel osłonowy

To jest to, co można wykorzystać do ochrony materac z błędów i innych mikroorganizmów. To może pomóc odeprzeć te niewidzialne istoty. Jest wodoodporny, więc może chronić swój podstawowy łóżko z moczu i potu. Jest to również lepszym rozwiązaniem w porównaniu do innych na materace, ponieważ ma oddychającego materiału barierowego. Pozwoli to na lepszą cyrkulację powietrza wewnątrz, więc nie musisz się martwić o nocne poty.

Są to rozwiązania, które chcesz użyć, aby utrzymać materac wolne od błędów. Poza tym, zawsze obszar wokół materac w nienaruszonym stanie. Oczyść swój pokój używając dobrego odkurzacza do usuwania roztoczy i innych mikroskopijnych stworzeń.