Łóżko dla dziecka powinny być piękne i bezpieczne, ale wygodne

Łóżko dla dziecka powinny być piękne i bezpieczne, ale wygodne dla dziecka i nie tylko. Jakie są wymagania dotyczące łóżeczek dla noworodków?
lugansk-detskaya-mebel_-baggi-izvestnaya-v-pol_she-s-2005-go-274132b
• wysokość obrzeża powyżej materacu powinna wynosić co najmniej 45 centymetrów
• odległość ta nie powinna być większa od 5 cm pomiędzy pionowymi listwami
• Powierzchnia drewna powinna być gładka

Należy również zauważyć, że dziecko szybko rośnie, ewoluuje. Cóż, jeśli łóżeczko dziecięce będzie trwać do 3 lat. Oznacza to, że łóżka wybrać taki model, który może być później zamienione na łóżeczko do spania. Wygodnie, gdy istnieje dolna szuflada szopka. Po pierwsze, może być dostosowany do ubrań, a później dla zabawek dla dzieci. Praktyczny model, w którym dno jest regulowana w pionie pod materac, zderzaki spadać. Tonące zderzaki, ułatwia napełnianie łóżko i poza nim, to będzie łatwiej dostać dziecko.

Może chcesz model, który mamy dwie deski do gryzienia. Bary się przydać podczas ząbkowania dziecko. Łóżko dla dziecka powinny być wykonane z dobrych odmian drzew (brzoza, sosna, dąb). Handy zderzaki ochronne na łóżku, dziecko przypadkowo trafiony.

Materac.
„Ortopedichnost” i wygoda – to dwa najważniejsze czynniki przy wyborze materaca na łóżeczku. Przede wszystkim, materac musi dokładnie pasować do wielkości przestrzeni wewnętrznej szopki, bez przerw lub „dziury”. Materac musi być zawsze suche, czyste, gładkie, bez wgnieceń i odleżyny.

Materace są różne: wiosna, wełna, wiosna wypełnione filcem, włosie z łyka lub trawy morskiej. Materac sprężynowy zawiera sprężyny zamknięte w filcu bawełna, obsługiwane przez warstwę pianki dla wygody. Wełna materac zawiera sprężyny, które są zamknięte w wypełnieniu włókien kokosowych i naturalnych włosów łóżka. To wypełnienie jest owinięta grubą warstwą waty i yagnyachey odczuwalne.

Materac nie może być zbyt miękka. Nie kupuj materace są bardzo miękkie – bawełna, lub materace, które były w użyciu. Powierzchnia materaca nie powinien uginać gdy jest to dziecko. Kręgosłup dziecka zawsze musi być parzysta.

Kto poszedł na sprzedaż pokrowcu na materac. Pokrywa ochronna na materac ma miękkie pikowane górnych, dolnych i wsunąć wkładką wodoodporną winylu i wkładek pochłaniających. Podatny na pranie w pralce. Zbierz materac.

Pościel: poszwy, prześcieradła.
Na koc dziecko należy położyć na umytych, wciśniętego lekką kołdrą. Potrzebne będą dwie poszwy. Arkusze – dwa dolne arkusze i więcej 3 – 4 górny arkusz był mniejszy. Arkusz może być bawełna, flanela, frotte.

Bez poduszki.
Dzieci w wieku poniżej jednego roku nie powinno spać na poduszce. Jeśli dziecko w tym wieku będą spać na poduszce, może łóżka to poważnie wpłynąć na jego zdrowie (przede wszystkim kręgosłupa). Niemowlęta potrzebują gładką powierzchnię. Jeśli jesteś w dużym stopniu obawia się, że dziecko śpi bez poduszki łóżka, położyć poduszkę złożone w kilka warstw cienkiej pieluchy waty lub gazę.