Łóżeczka dla dzieci

Najbardziej popularny i wygodny wybór rozwiązania do pokoju dziecięcego teraz to meble, który składa się z kilku modułów funkcjonalnych.


Ich dysponują tak, że dziecku było wygodnie z niego korzystać. Na naszej stronie dostępne są różne warianty zestawów, które są stylizowane różne bajki lub tematyczne rozwiązania.

Łóżeczka dla dzieci

Meble dla dzieci wykonana jest z bezpiecznych, przyjaznych dla środowiska materiałów, spełniających wszystkie standardy jakości. Kąty na wszystkich szafkach, krzesła i stoły zwykle zaokrąglone łóżeczka dla dzieci, aby chronić dzieci przed urazami.
Jakie materiały są używane do mebli dziecięcych?

W produkcji mebli dla dzieci zazwyczaj wykorzystują naturalne materiały, zwłaszcza, jeśli są to zestawy dla najmłodszych. Najlepiej do tego nadają się różne gatunki drewna, takie jak olcha, osika, buk i jesion.

W produkcji mebli dla dzieci również korzystają z płyty WIÓROWEJ. Aby zapewnić utrzymanie bezpieczeństwa tego materiału i ostrzec negatywny wpływ na niedojrzałych organizmów, ich pokrycie najczęściej laminatem lub fornirem.

Nie mniejszą popularność zdobyła i meble ze sklejki łóżeczka dla dzieci. Materiał ten jest praktycznie również bezpieczny i ekologicznie czysty jak naturalne drewno. A jego lekkość pozwala zrobić przystanek pomieszczenia oryginalne i niestandardowe.

Łóżeczka dla dzieci

Szczególną uwagę należy zwrócić na materiałów, które stosuje się w produkcji mebli i dekoracji pomieszczenia. Powinny one być na bazie wody lub na bazie akrylu. U bezpiecznych farb zwykle mają atest, który potwierdza, że w ich składzie nie ma metali ciężkich i innych szkodliwych substancji łóżeczka dla dzieci.
Obróbka materiałów

Zapewnić bezpieczeństwo mebli dziecięcych – to podstawowe zadanie producentów. Od jej jakości zależy zdrowie twojego dziecka. Tak, ważny jest nie tylko materiał, z którego wykonane są meble, ale i to, jak go traktowano. Do produkcji musi być wykorzystane tylko nowoczesne technologie. Przecież nawet przedmiot wykonany z drewna, może zaszkodzić dziecku, jeśli nie został wykonany prawidłowo łóżeczka dla dzieci.

Przede wszystkim takie meble powinny być dobrze szlifowane, a jej krawędzie są zabezpieczone specjalną gumową nakładką, aby dziecko nie może odgryźć kawałek. Kąty – starannie wygładzone, a okucia – solidnie zamocowana i niezawodny. Przecież dzieci każdego dnia sprawdzają sytuację na wytrzymałość, i mogą povisnuv na drzwiach, zranienia, jeśli mocowania łóżeczka dla dzieci nie wytrzymają.

Meble przedstawione na naszej stronie internetowej, spełniają wszystkie standardy jakości. Dbamy o bezpieczeństwo twoich dzieci.Więcej: Łóżeczka