Kolizja na trasie! Rowerzyści spadł dmuchaną bramę, trzeba było szyć

Z nieoczekiwaną przeszkodą miał na koniec ciężkiego Pirenejów rowerzystów deal etap w Tour de France. Grupa zatrzymała głównych faworytów kilometr przed nadmuchiwaną bramą, który stracił powietrze i spadł na ziemię. Niektórzy wychodzili spod niej bez trudności, inni spotkałem. Adam Yates (drużyna Orica-BikeExchange) ze zderzenia wziął głęboki ranę i kilka szwów na brodzie.

Do tej pory, w tegorocznym Tour de France jest uważany za jeden z najbezpieczniejszych w historii, kiedy nawet w siódmym etapie rekrutacji Wszystkie 198 zawodników, którzy rozpoczęli ostatnią sobotę w Normandii. Jak wiadomo jednak, słynny wyścig przynosi wiele nieoczekiwanych momentów.

Ostatni odbył się wymagającym podjeździe pierwszej kategorii Col d’Aspin, jeśli masz najlepszy grupa zbliżał się do mety.W nim, on cieszył zwycięskiej Stephen Cummings, dysząc innych facetów w kolejności za nim. Grupa miała interes iść szybko rozwijać swoją stratę w klasyfikacji generalnej do lidera Greg Van Avermaeta. Ale to nie był jej drogę. . Opróżniony bramę, oznaczający metu jeden kilometr do mety, padł na ziemię

WIDEO | Rowerzyści zawalił dmuchaną bramę

„Jestem bardzo rozczarowany. Z tym, nie mógł nic zrobić, nie miałem czasu, aby zareagować. Okazało się również tam, że został uderzony tylko mnie. Peleton jechał siedemdziesiątki, mogło być znacznie gorzej „, powiedział Adam Yates już po leczeniu na brodzie. „Dzięki, że niewiele można zrobić. Nie mogę powiedzieć, co się stało.Próbowałem zaatakować wzgórze, starałem się stworzyć lukę i wziąć białą koszulkę dla najlepszego młodego zawodnika. Bariera nagle padł „, powiedział brytyjski kierowca.

sposób starali się zrelaksować wraz z organizatorów i widzów. Wspólne wysiłki udało się.

Zespół Orica-BikeExchange później wydała raport, który Yates jest „ból, rozczarowanie, ale ogólnie OK po tym doświadczeniu”, i że będzie nadal Tour.

pierwszy raport o rozwiązywaniu zdarzenia mówił o ostatnim kilometrze wyścigu, organizator będzie neutralizować i że czasy wykończenie zadecyduje czasy metylu trzy kilometry do miejsca, gdzie znajdują się czujniki.Yates spadnie urazów i nie miał stratę czasu do zyskania.

„Szczeliny są również w celu jak były trzy kilometry przed metą, gdzie znajdują się czujniki. Ostatni km zobojętnia. Us (spadł brama) oczywiście ograniczona, musieliśmy zatrzymać się i czekać. Nie byłoby obiektywne, „powiedział edytować wyniki Czech Roman Kreuziger jeźdźca, który jechał w grupie.