Kane jest jak Shearer. Ale włosy, śmieje Murphy

Harry Kane jest objawieniem tego sezonu. 21-letni napastnik zdobył Tottenham w Premier League ostatnich dwunastu bramek; we wszystkich rozgrywkach nawet dwadzieścia dwa lata, co czyni go najlepszym strzelcem na wyspie. Nie jest zatem zaskoczeniem, że wokół niego w ostatnich tygodniach i miesiącach kręci Real Media „Hurrikane”…

Większość fanów i ekspertów w tym w pierwszej kolejności, aby zobaczyć nowy zbawca reprezentacji angielski, który przez wiele lat na duża międzynarodowa arena cierpi.Na ostateczny brama zapukał Albion ostatni krajowy Euro 1996, gdy ostatnie cztery nie wystarczyło dla późniejszego zwycięzcę Niemcy.

Harry Kane ale nie otrzymał jedną nominację do seniorskiej reprezentacji, ale można to przypisać faktowi, że grał ostatni mecz międzynarodowy Anglia prawie trzy miesiące temu. Na następnym spotkaniu, które odbywa się pod koniec marca, ale musiałby kometę tegoroczna Liga powinna dostać zaproszenie. „Jeśli nie, dostać paszport z innego zespołu,” zażartował trener Arsenalu Arsène Wenger.

Kane ma irlandzki ojca, tak że każdy „zmiana” na wyspie nadal za utalentowanego zawodnika nie powinien być taki problem.Jednak napastnik sam jak panika w planie nie ma – w lecie rzeczywiście być jedną z głównych gwiazd mistrzostw Europy na czeskiej ziemi. ., A następnie ostateczne przejście do seniorskému zespół

Murphy: Zbuduj wokół niego stanowią

„Nie nominacje powinny być wokół niego zbudować całość. Zespół „ Kane przetoczyła ogromny komplement do dawnej angielskiej reprezentacji Danny Murphy, który pracuje obecnie jako ekspert BBC. „To wciąż bardzo młody, ale już bardzo silny. Nie jestem w stanie na jego grze znaleźć żadnych słabości. To jest jak Shearer, ale z włosami,” szturchnął cię w najlepszym strzelcem w historii Premier League, która w studiu siedzi obok niego.

W 2015 roku Spurs gem powstrzymania. Dwie bramki zniszczone Chelsea i Arsenal w ten weekend.Od początku Abraham zasadził w pięciu meczów, siedem bramek – pozostałe dwie są przeciwko Chelsea pomagać i był główną postacią w rzutach osmigólové który zakończył się. 5: 3 dla Tottenham

Harry Kane ale nawet bardziej cenione cele w drugim London Derby, które również odbyło praktycznie sam. „To był mój pierwszy Derby Północnego Londynu i to było niesamowite. Jako dziecko byłem bardzo widać, czuć go na skórze, to jest nie do opisania uczucie, którego nigdy nie zapomnisz” tryskała.

Następnie jednak zaprzeczył, że miał dobrą samozadowolenie wydajności. Zamierza pracować nad sobą, wręcz przeciwnie jeszcze trudniej dostać się do drużyny narodowej. „Maka na temat wszystkich aspektów jego gry już teraz i naprawdę korzystających piłki nożnej z uśmiechem na twarzy.Kolejny mecz Anglia jest jeszcze dużo czasu i mam dalej robić to, co robię. Zapłacę najlepszy dla zespołu i zobaczyć „ zakończył Kane.

Z determinacja zawodnika i entuzjazm akceptuje jego menedżer klubu Mauricio Pochettino. ” To pokazuje, że nie jest wielkim graczem. Mimo to, jestem pewien, że to może jeszcze poprawić. Mieliśmy w rzeczywistości musimy pomóc, ponieważ jego potencjał jest ogromny, „ powiedział argentyński trener aprobatą.