Jeśli gwałtownie przerwany dziecko gra w najbardziej interesującym

Jeśli gwałtownie przerwany dziecko gra w najbardziej interesującym miejscu i zmusił go do łóżka – wynik będzie taki sam, dziecko będzie zasnąć przez dłuższy czas (o ile w ogóle zgadzają się udać).
doshkomnata3
Czy działają inaczej, kiedy nie mogę spać, „żucia” snem kłopoty w pracy i wyjątkowej relacji z mężem, czy myśleć o czyszczeniu i nedochitannoy niedokończonej książki?

Dlatego Drugie zalecenie – Gry i wykończenie rzeczy (lub nie uruchamia się w ogóle, czy jest szansa, że ​​nie skończy się przed snem), a cały makijaż, aby wykonać rytuał wyładowania spać. Do dnia została ukończona w sensie dosłownym i przenośnym.
Kiedy i jak nauczyć swoje dziecko spać osobno?

Matka się bardzo rozsądne, spanie razem ze swoimi dziećmi. Więc dziecko śpi lepiej w nocy, czując bliskość matki, a matka nie trzeba wstawać do karmienia piersią.

Ale teraz wykończone karmienia piersią, a papież pokazując zniecierpliwienie i niezadowolenie. Powstaje pytanie, jak to (dziecko, a nie papież), aby przyzwyczaić się spać sama w swoim łóżeczku?

Najprostszym sposobem, aby odzwyczaić dziecko do spania w osobnym łóżku po osiągnięciu trzech lat, a dokładnie po zakończeniu kryzysu na trzy lata. Powodem jest to, że dziecko w tym czasie już czuje się jak oddzielny, niezależny od osobowości matki. I dlatego (cud!) Pyta w osobnym łóżku.

Na przykład, co się stało z naszym synem. W ciągu 3 lat zaczął grać w grach RPG, umieszczone w małych zwierząt, wygodne łóżka, altanka, śpiewali pieśni w nocy, naśladując matkę. I zaczął domagać się mały łóżeczko i samego siebie.

Dzieci są o wiele bardziej prawdopodobne, aby spać w ładnym łóżku. Teraz sprzedawane jako maszyna łóżeczko dziecięce (dla chłopca) lub księżniczki karetki (dla dziewcząt). Ale może po prostu wyposażyć zwyczajne łóżko odpowiednie atrybuty. Efekt będzie taki sam.
Jeśli dziecko boi się ciemności

Jeśli dziecko boi się ciemności, zostawić nocne światło w swoim pokoju, umieścić numer jego ulubioną zabawkę i pozostawić drzwi do jego pokoju otwartym więc dziecko może przyjść do ciebie, jeśli on jest przestraszony.

Uważa się, że dziecko nie będzie już boi się ciemności, jakby siłą zmuszony spać w ciemności.

Ale, oczywiście, w ten sposób po prostu walić strach głęboko w podświadomości, a później dorosłego człowieka miałby problemy ze snem.

Najlepszym lekarstwem na strach – to moralne wsparcie i własnym przykładem.

Nie używaj w adresie do dziecka słowo „Nie bój się”, „to nie jest straszna,” i tak dalej. Więc nie uspokoić dziecko i powiedzieć mu, że w tej sytuacji, ludzie odczuwać strach. I będzie on boi, nawet jeśli nigdy nie czuł strachu.