Innym bardzo ważnym aspektem lekcji z dzieckiem są środki bezpieczeństwa

Innym bardzo ważnym aspektem lekcji z dzieckiem są środki bezpieczeństwa. Gdy dziecko zaczyna się rozwijać nowy więcej ćwiczeń i stres, należy zawsze hedging jego i być zawsze w pobliżu. Dodatkowo do rąk rodziców, bardzo pomocne dla bezpieczeństwa dziecka, że ​​będzie mat gimnastycznych jest pożądane, aby razem ze ścianą. Postelennuyu na podłodze obok prętów ściennych, będzie służyć jako dodatkowe zabezpieczenie łóżeczka dla dziecka i będzie w stanie znacząco wzmocnić swój udział w nowych działań.
kids-komplex-1
Ćwiczenia fitness dla dzieci

Najmłodsi sportowcy (i pół do dwóch lat) rozpocząć znajomość z szwedzkim ścianie za pomocą prostych ćwiczeń.

Dzieciak staje twarzą w barach i ręka chwyta bar wyższe, a następnie stara się podnieść nogi, który jest zawieszony na rękach.
Jeśli dziecko staje się nogi na dolnej szynie łóżeczka i chwycić dłonie na pasku wokół wysokości klatki piersiowej, może spróbować usiąść, a potem, prostując nogi w górę.
Można odwrócić się plecami do ściany szwedzkiej, być wyrzucony do dolnej „krok”, ręce chwycić zza baru, znajduje się nieco powyżej głowy i łuk do przodu – jest to doskonałe ćwiczenie dla elastyczności.
Dla „gutaperki” może zaoferować to ćwiczenie łóżeczka – plecami do ściany szwedzkiej, trzeba zgiąć się i chwycić barze. Stopniowo coraz bardziej zawału, ręce dziecka niech próbują złapać pasek niżej i niżej.

Nie zapomnij, aby stanąć w czasie pierwszego treningu tam, pomóc dziecku zrobić dobry uczynek i ochronę przed ewentualnymi obrażeniami.

Ćwiczenia dla starszych dzieci

Najczęstszym ćwiczenia dla starszych dzieci – rozciąganie.

1. Dziecko stoi bokiem do baru i stawia nogę na jednym z nich, a wysokość podnoszenia nóg powinny być wygodne dla dziecka. Następnie podniósł noga jest lekko nachylona.

2. Teraz, bez zmiany pozycji, niech dziecko próbuje usiąść na stojąco nodze. Po pierwsze, można mu pomóc, może on sam trzymać poprzeczki rękach, a potem niech usiąść bez używania rąk.

3. Po tych ćwiczeniach, trzeba stać się szwedzki ściany łóżeczka drugą stronę i powtórzyć wszystko, tylko w przeciwnym kierunku, a druga noga wsparcie.