František Hossa: W Moskwie chciał mnie syn zwolniony!

Bratysława – František Hossa (57) pracował przez wiele lat w hokejowej reprezentacji Słowacji. Po pierwsze, w roli asystenta, a później był trenerem. Pod jego kierownictwem, Słowacja zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Świata 2003. Później starał się stanowisko dyrektora generalnego. Klub miał kilka zespołów ekstra ligowych, ale większość jest związana z Dukli Trencin, z którymi cieszyli i tytuł zyski mistrzostwa. Pod koniec ubiegłego roku, starał się wpłynąć w rosyjskiej KHL, usiadł na ławce Spartak Moskwa.

Jego zaangażowanie w stolicy Rosji, jednak był niezwykle krótki, trwał około miesiąca. Pierwszy przybył do Moskwy w roli asystenta trenera Wiktora Pačkalina.Po jego odwołaniu był odpowiedzialny za zespół.

„To wszystko było nerwowe, można powiedzieć, że nie zmieniają się co dzień,” opisał swoje początki w Spartakusa, który w tym czasie był również jego syn Marcel.

Skład był jednym z najgorszych w KHL i kontynuował od jednoznacznych wyników, po krótkim czasie był Hossa odwołany ze stanowiska. „Oczywiście moja obecność w Spartak żalu. Chociaż wiedziałem, że kiedy wymieniane kierownika i dyrektora klubu, będą one zdarzyć dalszych zmian.W ich miejsce pojawiają się nowe liderów, którzy głosili własnych ludzi „ o jej przedwczesnego końca w zespole Moskwie.

Wkrótce po Spartak rozstaliśmy i dwóch innych Słowaków. Od staffer uwolnił swojego młodszego syna Marcela i doświadczony ośrodek Jozefa Stümpela. Prowadzenie o ich koniec, nawet w okresie, gdy był František Hossa na czele.


„z kierownictwem, mam pytanie o ich pobycie w klubie. Ale powiedziałem im, że byłoby dziwne, gdybym tam i Marcel musiał odejść.to będzie wyglądać Rzuciłem własnego syna. „ A może dlatego miałem do Moskwy, aby zostawić po mniej niż miesiąc.

doświadczony sternik ściśle monitoruje występy HC Lev Poprad w Continental liga hokeja. „Wyniki nie są takie, jak oni sami sobie wyobrazić. Na pewno dla nich frustrujące, że wiele meczów utracone przez jedną lub dwie bramki, a dobry wynik przyszedł w ostatniej trzeciej, „ podsumowanie istniejących procedur.

Nawet pod Tatry są koniec dzieje nieoczekiwanych zmian. Według byłego bezkompromisowy obrońca drużyny zawiodły.

„Zrobili kilka korekt w składzie, gdy musiał opuścić na przykład Laco Nagy.Potem dodatkowo boli Nedorost, więc ich ofensywa siła zmniejszyła się, a walka o fazie playoff pewnością brakujący „ estetyczny wygląd przedstawicielowi Słowackiej.

Czytelnicy Športiek Francis Hossa podzielił się wskazówki dla okrągłej 38 ekstraklasy

.


  • Najnowsze komentarze