Dzień Sądu. Gudas idzie przed komisją dyscyplinarną, ofiarą wstrząsu mózgu

To nie jest przyjemna rozmowa. Defenders of Philadelphia Flyers w poniedziałek Radko Gudas zadrnčí telefon komórkowy zadzwonić chłopców z Komisji Dyscyplinarnej NHL, a 26 lat stary gracz hokej mogą spodziewać przyzwoitego vyplísnění. A może několikazápasový kary. Czeskich kamieni szlifierskich zagrożona represji sobotę na Austin Czarnik przestać z Bostonu do pięciu meczów.

Agregaty już przy ogrodzeniu nie było dosyć, młody centrum Czarnik zatrudniony na początku trzeciej walce z epoki z napastnikiem Flyers Dale Weis. Głowę miał 23 lat stary rekrut, który nie zagrał w jednym meczu NHL konkurencyjnej, ukłonił Gudas ryknął i kontrowersyjny hit wysłał go przeziębić ramię w ranie na lodzie…Potem siebie dwie minuty zamříl ławce kar

Tyle w skrócie sytuację, która obecnie zatrudnia granicą hokeja społeczności i dyscyplinarną NHL

WIDEO | Gudas zbędne hitem powalił go


Gudase planował zaprosić poniedziałku na dywanie, pochodzący Kladno, ale kiedyś okazję osobiście nie uczestniczyć w konferencji, która odbędzie się tylko przez telefon. I choć represje Gudasův Wtorkowa na Jimmy Veseye Rangers poszedł bez udaru, teraz leniency prawdopodobnie nie pozwoli.

Přihorší mu dwie rzeczy.A jego reputacja Rabi poprzednim sezonie Gudas brutalnie usunęła Zibanejada Mike od Ottawy, Montrealu Lessia Lucas, Daniela Catenacciho Buffalo i Bobbyho Farnhama z New Jersey Devils. Macierzystych, a mianowicie trzy gry, dostaje tylko „sprawa” Zibanejad.

B, wyniki badań, które Czarnik, który grał mecze z soboty na niedzielę po Gudasově hit zakończył ukończył. Nedraftovaný Pochodzący z Waszyngtonu ma wstrząs mózgu i Bruins będzie tęsknić siedem do dziesięciu dni.

„interwencja przyszedł zbyt późno, Austin nie miał krążek ramię uderzyć głową. To sprawia, że ​​jestem bardzo rozczarowany. Jest to młody zawodnik, który miał bardzo dobry obóz treningowy i grał naprawdę dobrze.A teraz muszę oglądać to skończyć w ten sposób, „powiedział NBC Sports zirytowany trener Boston Claude Julien.

” Wydaje się, że Gudas ma talent do wpadania w kłopoty każdą grę. Osobiście nie podoba mi się wejść, to był również występ na głowie „powiedział szef obudowy niedźwiedzia Julien.

Komisja może karać Gudase zakaz rozpoczyna się w pięć lub więcej meczów.

< / Article>