Doplňky v interiéru dětského pokoje – je v první řadě

„Doplňky v interiéru dětského pokoje – je v první řadě, co se děje s jeho vlastních rukou. Obrázky od autora a majitele místnosti visí na stěnách a podléhají změnám – a pak je tu pokušení čerpat na stěnách. I když, pokud jste si desku, na který se kreslit, psát, bude trvat až do školního věku.
8889300

Krom toho, jak příslušenství může sloužit nějaké artefakty, které zabírají místo na policích. To může být zajímavé závěsy:. Záclona do pohádky nebo lesní, prérie, jezera (často z okna jen betonová džungle může být viděn) ”

Antonín Reinhard, projektant dětský nábytek workshop „Návrh nového domova”

Jinými slovy – v dětském pokoji pro dívka může být úspěšně vejde veškeré příslušenství. Hlavní věc je, že odrážejí osobnost vašeho dítěte nebo pomoci zdůraznit myšlenku, že jste se rozhodli dát do dětského pokoje.

Tvoří prostor pro malou princeznu, podívejte se designéři Navrhovaný seminář „Design nového domu” interiéru, připojit fantazii dítěte a vytvářet krásu kolem nich. Jsme si jisti, že budete mít úspěch.

Volba barevného schématu dětský pokoj, nezapomeňte vzít v úvahu přání dítěte. Děti milují světlé barvy a neobvyklé kombinace, tak klidný tón se ředí s jasnými různých prvků. Mohou to být výkresy, koberce, neobvyklé židle a záclony. Existuje mnoho možností.

Proměňte svůj dětský pokoj ve pohádkový zámek. Pak se vaše dítě bude rád, že tam hrát. Světlé plochy ušetří pokoj od nepořádku. Dítě dětský nábytek nebude házet hračky v místnosti když bude chybět barvy v životním prostředí.

Zóna dětský pokoj:
• ložní;
• hřiště;
• Ovládání skříně.

Hlavním úkolem je vybrat si vhodné místo na spaní. V noci se dítě musí mít dobrý odpočinek. Pak zvolte místo pro práci nábytku: stoly, židle, různé poličky. Oblast her je určena zbývající prostor. Dobrým řešením by bylo rozdělit prostor do zón s různými barvami. Prostě neberou příliš kontrastní barvy. Mohou mít vliv na zdraví dítěte negativně.

Hry tento

Děti milují nečekané rozhodnutí. Například přítomnost cache. Ustlat postel nebo šatní malými zásuvkami. Udržování jim jejich oblíbené hračky, bude dítě užívat udržet tajemství. Na straně stěny nebo dveře skříně mohou být zavěšeny korek. Na tom, že dítě může viset, co jeho chuť. Například fotografií nebo výstřižky z novin.

Vrcholem na zeď speciální místo pro práci, dětský nábytek bude to vám pomůže 3d design interiéru. Vaše dítě bude vděčný a zbytek stěn nebude trpět výkresů. Nenuťte malé děti uklízet na pokoji sami. Plánovat svůj návrh tak, aby úklid byl pro vás oba zábavná hra. Dokonalým příkladem by byl koš na hračky s basketbalového kruhu nad ním.
Workspace