Cibulkova również Klizan doczekać Roland Garros 2. rundzie

Paryż. Semifinalist w 2009 w otworze okrągłym, jak zaszczepiono Piętnaście konsultowany domowej Francuzka Kristina Mladenovic płynnie prostych zestawów 6: 2 do 6: 1. To będzie kolejny wyczerpujący amerykański Vania King, z którymi w ubiegłym roku, przegrywając w pierwszej rundzie.Cibulkova ma już jakieś składkę 28000 euro i 100 punktów w rankingu WTA.

jednostka słowacki natychmiast w GEME otwarcia stracił własną administrację w ciągu najbliższych minut, ale zdominowany sąd gliny Suzanne Lenglenovej, wygrał pięć meczów z rzędu i pierwszego zestawu stać się ofiarą.

Mladenovic, który dwa lata temu wygrał junior w Roland Garros, wynikiem 1: 4 poprosił o czas medycznej uwagę na problemy ze stopą i używał środków przeciwbólowych.

Cibulkova w drugim secie i kontynuował skoncentrowane w jakości wykonania, poprzez przymusową grę dwukrotnie złamał súperkino administracji i mecz z przeglądem do pomyślnego zakończenia. Przy wyniku 5: 1 przekształcono w rzeczywistym o usłudze pierwszy punkt dopasowania. Klizan awansowała do sekundykoła, jego przeciwnik wycofał

słowacki tenisista Martin Kližan dostał się do drugiej rundy singli w Grand Slam Roland Garros w Paryżu. Jego przeciwnikiem w rundzie otwierającej kanadyjski Frank Dancevic dopasować wynik 0: 4 w pierwszym secie ret.

Kolejnym przeciwnikiem Klizan, który rozpoczyna się w starszym konkurencji na glinie sezonu szczytowego po raz pierwszy, będzie Francuz Nicolas Mahut. Gracz do domu w niedzielę znokautowany liczba dawny świat Amerykanin Andy Roddick. Beck stracił w pierwszej rundzie z Kubota

słowacki tenisista Karol Beck nie powiodło się w pierwszej rundzie singli Wielki Szlem Roland Garros w Paryżu. John wierzy ward Krošlák pokonać Polaków Łukasza Kubota w trzech setach 5: 7, 2: 6, 5: 7Mecz w niedzielę utrudniała wynik 4: 4 w trzecim secie do ciemności.

Beck więc nawet piąta próba nie przechodzą w konkursie głównym na gliny sezonie na pierwszej przeszkodzie. Gra rozpocznie natomiast poszedł po kontrataku siódmy GEME prowadził 4: 3, ale teraz z kolei Kubot odparował rebrejkom i późno w zestawie z okazji sukcesu.

W drugim akcie Kubot dominowały na parkiecie. W trzecim secie Beck przesunięcie 2: 4 do 4: 4, ale w poniedziałek Dohrávka wyciągnął krótki koniec, gdzie wynik 5: 6 nie trzymał administracji. 1. Otwarty Roland Slováci

Lukasz Kubot (Pl). – Karol BECK (SR): 7: 5, 6: 2, 7: 5