Chciał tytuł mistrza świata, umarł. Kickboxerem († 33) bity na dyskotece

Chciał być mistrzem, a nie zginął w dyskotece. Słowacja jest odzyskanie od śmierci swojego najlepszego kick-bokser. Panujący świat runner-up w słynnej walki sportu Ladislav Tóth zmarł w nocy z niedzieli, po rozrywkę w miejscowości Zádiel dostał w walce z trzema mężczyznami.

On przeżył poważny wypadek samochodowy w 1997 roku, kiedy jego lekarze prawie amputowano nogę , usunięto go do ćwiczeń, miał około trzech centymetrów krótszą kończynę. Chodziłam z nią siedem mistrzostw świata, który w ubiegłym roku zdobył srebro.

Kickboxer Ladislav Tóth został w 33 lat na szczycie swoją sportową karierę. W niedzielę, jednak nagle zmarł gwałtowną śmiercią po tym jak dostał razem z bratem w dyskotece w miejscowości Zádiel w konflikt z trzema mężczyznami. Fakty o tragicznym wypadku nie zostały jeszcze potwierdzone przez policję.Wiadomo na pewno, tylko, że ciało zostało znalezione w poniedziałek w pobliżu głównej drogi graniczy Roznava, Koszyce.

Według niektórych źródeł, konflikt spowodował wykidajło, a do niego, po czym dodaje się kolejną lokalną para. Rodzeństwo zmarli sportowcy słowackich mediów powiedział, że nie chcą walczyć i walczyć rzekomo wywołał drugą stronę.

„Mój brat był udany i dobrze znany na całym sportowca. Byliśmy razem w wieczór w dyskotece, baw się, jeśli pozwolisz nam do jednego mężczyzny, a potem dołączył do niego inny. Pobili mnie na jednym końcu pokoju, w drugim bratem, częściowo straciłem przytomność. Brat powiedział później uciekł, szukałam go, ale bezskutecznie. Jaki jest wynik, widać „.

Napastnicy najwyraźniej Tótha najpierw brutalnie pobity.Miejscowy DJ bo ukrył się w zamkniętym pomieszczeniu, ale są uczestnicy zamieszek zaczął podbijać. Według niektórych informacji, kickboxer udało się uciec przez okno. Inną możliwością jest to, że ludzie przychodzili do niego, bili go nieprzytomnego, a następnie zabrany do nieznanego miejsca przeznaczenia.

Policja przez TV JOJ w przypadku aresztowano trzech podejrzanych. Oni skazać zakrwawione ubrania, które miały zostać umyte. „Policja na razie ciężko pracuje i nie mówić o przypadku”, powiedział rzecznik policji Košice serwer Corsair Alexander Szabó. Ludzie z pobliskiego kick-bokser, jednak mówi chętnie. Nawet fakt, że dwie z napastnikami byli podobno Roma.