CHAOS Mistrzostwa wprowadzenia w lekkoatletyce: Biegacze nie wiedział, gdzie docelowy maraton

Nieprzyj emność po ponad dwóch godzinach agonii czeka na zawodników na mecie maratonu mistrzostwach świata. Wykończenie było zamieszanie, ponieważ biegacze Nest ptaka w porównaniu do praktyk nie ukończyć cały wyścig zakończył okrążenie po prostu pierwsza prosto na stadion. Nie był pewny zwycięzca.

Obrazy zaskakujące mistrz maratonu Ghirmaye Ghebreslassieho z Erytrei do mety, fotografowie nie mogą chwalić za dużo. Dziewiętnaście zwycięzca maratonu i najmłodszym mistrzem świata w historii miał na wygraną gesty, licząc mianowicie, że czeka go jeszcze jedną rundę.

„Nie byłem jitý bo lubię stadion nigdy nefinišoval.. Dlatego poszedłem dalej, aż sędzia powiedział mi, aby zatrzymać „, powiedział Gheberslassie

WIDEO: Sprawdź chaotyczny bieg-maraton (od 9:00)


biegaczem, który przyniósł swego kraju pierwszy złoty medal w historii mistrzostw świata, podczas gdy ona wygląda starszych, dziewiętnaście lat doświadczenia, ale nadal zbiera. W Pekinie, pobiegł tylko raz trzeci maraton kariery. Zamieszanie było dobrze doświadczeni faceci za nim.

„Większość Prowadzony čtyřstovkou, więc ja też, że możemy uruchomić na” powiedział Srebrny Yemane Tsegay Etiopii.

„Nie byłem nie wiem, co zrobić.Chciałam uciec, ale kiedy zobaczyłem, że inni zatrzymany, zatrzymałem się zbyt „powiedział Muny Mutai.

Gheberslassie mieli uruchomiony pasję do obrony przeciwko idei rodziców, którzy chcieliby go widzieć więcej w środowisku akademickim .

„chcieli mnie do wielkiego ucznia, ale chciałem być świetnym biegaczem,” powiedział Gheberslassie. „Dzisiejsze zwycięstwo dla nich veke niespodziankę. Dwa tygodnie temu, ale powiedziałem, że przywiózł złoty medal. „

Pekin maraton był pełen wielkich nazwisk. Większość z nich cierpiała na żar, która miała miejsce na torze, mimo że zaczął się o siódmej trzydzieści w rano czasu lokalnego. Ukończyć wyścig światowy rekordzista Dennis Kimetto lub były rekordzista świata Wilson Kipsang Kiprotich.Broniąc mistrz i mistrz olimpijski z Londynu, Stephen Kirpotich z Ugandy zajął szóste.

„Nie przeszkadza mi pogodę. W taką pogodę dorastałem, więc dla mnie to było przyjemne warunki „, powiedział Gheberslassie.