Cepelova już przekazane do 3. rundy Wimbledonu

Londyn, Bratysława. Utalentowany Jana Čepelová na tegorocznym Wimbledonie nigdy, nigdy nie zapomni. Na premierze w konkursie głównym turnieju Grand Slam już walczył swoją drogę wśród 32 najlepszych. W drugim wstępnie dołączone pokonany dvadsaťšestku Medina Garrigues z Hiszpanii, 6: 7, 6: 7, 6: 3 Ostrze passa Roehampton kwalifikacji: 1 etap: Kudryavtseva (ros.) 7 6, 6: 3 okrągłe 2: Simmonds’ (JAR) 6: 2, 6: 2 okrągłe 3: Byčkovová 6 (ros.): 2 , 6: 3 głównych kryteriów Wimbledon: 1 runda: Mladenovic (Francja) 6: 3, 3: 6, 6: 1 sekundarunda: (. Hiszpania) Medina Garrigues 6: 7, 7: 6, 6: 3

dziewiętnaście trener Zverenkyňa Petra Hubera w National Tennis Center wygrał trawę Londynie piąty mecz z rzędu.

mecz Kosice rodzimy doświadczonego Hiszpana przerwany w czwartek do stanu 6: 7, 7: 6 dla ciemności, gdzie Cepelova w drugim secie okazał niekorzystnego rozwoju stanu 2: 5 do 6: 5 i postanowił w tajbrejku , W piątkowym Dohrávka ona wygrała wynikiem 3: 3 trzech klejnotów w jednym rzędzie.

„To pomogło mi przełamać w meczu, narysowałem nową siłę”, powiedziała do telefonu Cepelova. „W Dohrávka aktywnie kontynuować grę, udałem się do szamana. Nie wiem, czy jest to forma życia, ale poprawa z meczu na mecz.Próbuje grać zmienną, często za pomocą strajków slajzované a czasami nawet szorty. „

słowacki tenisista ma teraz taką samą premię 38,875 funtów i 220 punktów w rankingu WTA.

Gdzie teraz przez dwa lata pracy zawodowej zdobył 46,049 dolarów na Wimbledonie ma w tej chwili równowartość około 58.300 dolarów.

W świecie renkingu ruchów z 178 miejsc około 50 miejsc wyższych.

Cepelova uderzył w sobotę w trzeciej rundzie z numerem dwa światowego Azarenka z Białorusi. „Chcę podjąć grę, grać najlepiej jak potrafię,” mówi. Wimbledon – Jedynki kobiet – 2. runda: – (. 26 def) Jana ČEPELOVÁ (Słowacja) Anabel Medina Garrigues 7: 6 (7), 7: 6 (5), 6: 3 Cepelova na początku meczu z Medina Garrigues przegrał dwa razy własna administracja, ale zawsze w stanie przeciwstawić rebrejkom.Z wynikiem 4: 3 dla Slovenka Hiszpan poprosił o leczeniu, ponieważ czuła się chora. Po powrocie do wniosku do sądu zniknął i poszedł Cepelova usługę zwycięstwa w tej grze, ale Medina Garrigues wyrównał na 5: 5 i zmusił tie-break, w którym dramatyczny endgame okazała się skuteczna. W drugim akcie doświadczony Hiszpan po szybkiej ucieczce zbudowali Lead 3: 0, a wynik 5: 2 był blisko przejścia do trzeciej rundy. Cepelova ale wielki zabojovala, zwrócił się do 6: 5 i zmusił tie-break, który miał przewagę. Po drugim secie, mecz został przerwany w ciemnościach. W piątkowym Dohrávka Cepelova w szóstym GEME z włączeniem dwóch brejkbaly ale nedeprimovalo go. W stanie 4: 3, ze względu na zmienną grę Medina Garrigues złamał administracji i rzeczywistej służby, aby następnie przekształcony w drugim punkcie meczu. TASR