Bohemians zostały ukarane 350.000! Przepadkowi na zamarzniętej ziemi zażegnane

Komisja dyscyplinarna Liga Piłki Nożnej ukarał Bohemians 1905 grzywnę 350.000 koron na zaimprowizowanym boisku w sobotnim meczu z Viktoria Plzen.


Sędzia Radek Příhoda go krótko przed rozpoczęciem wieczoru bok. Klub Vršovický obliczu oskarżeń, że z czasem nie chce się włączyć ogrzewania trawnika. To nie był jedynym wyjściem dla Czechów. Innym 50.000 klub Vrsovicky musi zapłacić za zachowanie swoich kibiców podczas meczu, Karwinie i Slavia.

Według przewodniczącego komisji Richarda Bačka komisja dyscyplinarna doszedł do wniosku, że przez Czechów nie było mało brutto. „Mecz grał powinna mieć większego wpływu na uczciwość konkursu.Profesjonalne konkurencja klub top futbol nie może popełnić takiego zaniedbania. „

rokowania konsekwencje Bohemians mieć przez Backa znaczących skutków i dlatego tego meczu zagra tylko w ramach wiosennej w innych warunkach.” Grana powinien pasować jest bardzo istotne sprawa, tym bardziej, że prawdopodobnie nie zagra przez dziesięć dni lub jakiejkolwiek innej krótszym czasie, ale w innej części konkursu. To jest poważne, a więc jest to kara za to, co to jest. „

Komisja ocenia dokumenty przedłożone przez klub, ale główny ciężar aby otrzymać decyzję głównego arbitra, raport z Delegatem Technicznym oraz opinie innych komisji ekspertów.

Bohemians 1905, by w końcu uciec groźbę contumacy.Najwyższa możliwa kara ostatecznie nie odniósł się w ogóle. „To wydawało się właściwe, jeśli tylko intencja została wyraźnie wykazana. To okazało się być mało brutto”, wyjaśnia Baček.

Oprócz najczęściej oglądanych przypadkach komisja dyscyplinarna rozdawane do innych kar. Bohemians 1905 musi również zapłacić 50,000 korony za to, że ich fanów z upuszczanie obiektów na powierzchni gry w meczach przeciwko Slavia i Karwiny. Karvina dla swoich braków organizowania usług został ukarany grzywną 60.000 koron.

120 000 koron musi zapłacić za zamieszki kibiców Slavia. Dukla został ukarany grzywną 80.000 koron za organizację służby w pojedynku z Slavia.

Korzystanie pirotechniczne ukarać Komisja i dwa wentylatory Elefanta Adam i Dawid skoczył.Oba są również członkami Związku Piłki Nożnej Republiki Czeskiej, a spadek pod jego wpływem. Oba użyte materiały pirotechniczne podczas meczu Slavia. – Mlada Boleslav i zlecić je na pół roku zakazano wjazdu do wszystkich stadionach pierwszej i drugiej ligi, a oni przerwała pracę w czterech konkurencyjnych meczów

„Ze strony widowni nie było popełnienia przewinienia dyscyplinarnego użycie rac. Biorąc pod uwagę wiek sprawców poniżej osiemnastego roku życia uważa karę za wystarczające. Chcemy tę decyzję, aby wysłać sygnał, że nawet fani nie mogą być za takich aktów bezkarnie, i że można skręcić i zaostrzenie kar, „powiedział Baček.

Jednozápasový kara dla zgromadzonych kartki zostały Jihlava Antonín Rosa, Tomáš Majtán z Pribram, Michael Ngadeu od Slavia i Marek Hanousek z Dukli.

porter bałtycki