5 najlepszych miejsc w Tajlandii dla rodzin z dziećmi

5 najlepszych miejsc w Tajlandii dla rodzin z dziećmi 2. Hua Hin (Hua Hin)

Ten nadmorski kurort zaledwie kilka godzin jazdy od Bangkoku jest bardzo popularny wśród Tajów, ale zupełnie nieznany do zagranicznych turystów, którzy wolą kierunku innych, bardziej „odkręcane”. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy chcą na kilka dni, aby odpocząć od zgiełku stolicy, lub przystanek dla podróżujących w kierunku południowej części Tajlandii. Hua Hin – wspaniałe i piękne miejsce, więc to była jego wybrany król Rama IX Tajlandii sovey zamieszkania.

Happiness family having many children

Happiness family having many children

Najlepsze miesiące do odwiedzenia – Hua Hin to wyjątkowe miejsce, gdzie można przyjść o każdej porze roku, deszczu są od sierpnia do października.

Atrakcje w Hua Hin (Hua Hin):

– Plaże – najlepsza plaża znajduje się naprzeciwko hotelu Sofitel. Na 10-12 kilometrów na południe od Hua Hin jest plaża Cha Am, także świetne miejsce, ale tutaj, w weekendy jest tłoczno.

5 najlepszych miejsc w Tajlandii dla rodzin z dziećmi – dzieci będą cieszyć się na wycieczkę w góry, małpa, sześć kilometrów na południe od Hua Hin. Nie można karmić małpy żyjące wesoły banany na samym szczycie, aby podziwiać piękne widoki i wgląd w pięknej świątyni.

– Wycieczka do parku narodowego Khao Sam Roi Yot, położone 40 km na południe od Hua Hin, weź cały dzień. W parku można zobaczyć klify wapienne, jaskinie, plaże i dużo różnych dzikich zwierząt i ptaków. Jest to jedno z niewielu miejsc, które jest bardzo trudne do osiągnięcia środkami transportu publicznego, więc warto wynająć samochód z kierowcą.

– Hua Hin jest również znany ze wspaniałych klubów golfowych, król Rama IX tu założył swój klub.

Hotele Rekomendumye w Hua Hin (w zależności od kategorii cenowej):

Anantara Resort & Spa 5 * – piękny kompleks rekreacyjny, przyjazny personel, wspaniałe jedzenie i niesamowitej atmosfery dla rodzin z dziećmi.

Wannara Hotel Hua Hin 4 * – to dobry wybór dla rodzin z małymi dziećmi. Personel jest zawsze gotowy do pomocy w opiece nad małym dzieckiem. Hotel ma wspaniały basen z wodą morską.
Jaidee Resort 3 * – jeden z najlepszych hoteli dla rodzin podróżujących w sprawie budżetu.